occasional occasional
Scrum Master

Kontrakt

Zakres zadań do realizacji:

  • prowadzenie zespołów programistów zgodnie z regułami Scrum,
  • współpraca z Product Ownerem i Kierownikiem Projektu w zakresie realizowanych zadań,
  • zapewnienie transparentności w zakresie raportowania postępów Sprintów i całego projektu,
  • wymiana doświadczeń z innymi Scrum Masterami w celu uspójnienia podejścia w całej organizacji oraz wzrostu efektywności pracy zespołów,
  • szerzenie dobrych praktyk zwinnego (Agile) wytwarzania oprogramowania w organizacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia/zarządzanie/techniczne,
  • praktyczna znajomość podstawowych zasad realizacji projektów według Scrum, w tym praktyka w organizowaniu i prowadzeniu rutynowych spotkań zdefiniowanych przez Scrum (co najmniej 1 rok),
  • zrozumienie idei przyrostu (increment) w procesie wytwórczym; doświadczenie w pomiarze wartości, śledzeniu backlogu, wykresu spalania, prędkości, definicji zadań i DoD,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Dodatkowym atutem będzie:

  • potwierdzenie znajomości praktyk Agile i Scrum w postaci certyfikatu bądź referencji,
  • doświadczenie w dużej organizacji (+100 osób),
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z grupą np. w roli szkoleniowca, audytora, Kierownika Projektu itp.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna),
  • Wsparcie w  rozwoju zawodowym.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia CV.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, na podstawie umowy nr UOD-DEM-1-385/001 z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, zawartej w dniu 10 grudnia 2013 r. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, na podstawie umowy nr UOD-DEM-1-385/001 z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, zawartej w dniu 10 grudnia 2013 r.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

ul. Sanguszki 1
00-222 Warszawa
Zobacz na mapie
centrala tel. 22 235 20 00
fax 22 235 24 50
pwpw@pwpw.pl