Analityk IT

Współpraca

Zakres zadań do realizacji:

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych systemów IT,
  • definiowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w ramach nowych oraz obecnych  projektów,
  • znajomość wzorców oprogramowania,
  • specyfikacja i mapowanie wymagań systemowych,
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją analityczną,
  • analiza i modelowanie procesów w UML i BPMN,
  • specyfikacja przypadków użycia w UML,
  • modelowanie struktur danych,
  • specyfikacja interfejsów użytkownika,
  • projektowanie architektury systemów IT,
  • szacowanie złożoności systemów,
  • wspieranie liderów zespołów programistycznych w kluczowych decyzjach technologicznych,
  • współpraca z analitykami, kierownikami projektów oraz zespołem developerskim i testowym
    przy realizacji projektów informatycznych,
  • wsparcie w obsłudze procesu ofertowania.

Wymagane umiejętności:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3 letnie doświadczenie jako analityk biznesowy i/lub systemowy, poparte udziałem w komercyjnych projektach,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu projektowania architektury wysokiego i niskiego poziomu systemów informatycznych,
  • doświadczenie w dokumentowaniu wymagań systemowych,
  • bardzo dobra znajomość notacji UML,
  • znajomość Enterprise Architect oraz BPMN,
  • znajomość aspektów i wzorców integracyjnych, architektury SOA, ESB,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, pracowitość i samodzielność,
  • mile widziana certyfikacja OMG lub CBAP.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym,
  • dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.).

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia CV.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, na podstawie umowy nr UOD-DEM-1-385/001 z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, zawartej w dniu 10 grudnia 2013 r. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, na podstawie umowy nr UOD-DEM-1-385/001 z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, zawartej w dniu 10 grudnia 2013 r.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

ul. Sanguszki 1
00-222 Warszawa
Zobacz na mapie
centrala tel. 22 235 20 00
fax 22 235 24 50
pwpw@pwpw.pl